Alma Bella

"Dzięki torebkom odkrywasz Meksyk jeszcze bardziej! To więcej niż modny dodatek, to podróż przez bogactwo kultury meksykańskiej, a każdy detal to opowieść o historii i lokalnej duszy" ~ Iwona

Rękodzieło z Meksyku

Miłość do tego magicznego kraju rozkwitła w moim sercu, prowadząc mnie do stworzenia marki, która nie tylko reprezentuje modę, ale także niesie ze sobą pozytywny wpływ na świat. To jest historia mojej pasji, która rozpoczęła się w 2020 roku, gdy zamieszkałam w tym niezwykłym kraju.

Meksyk, to nie tylko miejsce na mapie, to kultura, to tradycje, to niekończące się piękno miejsc i ludzi. Jednak to, co najbardziej mnie urzekło, to nieustająca radość i kolor, które emanują z każdego zakątka tego kraju. To uczucie, które chciałam przenieść do świata mody.

W Meksyku sztuka jest jak oddech – pełna życia, różnorodna, zaskakująca. To właśnie w sztuce odnalazłam inspirację aby pokazać meksykańskie rękodzieło w moim kraju. Pierwszy raz, gdy ujrzałam kopertówki, zobaczyłam w nich Meksyk w całej jego okazałości. Kolory, kształty, tekstury – wszystko żyje i pulsuje, podobnie jak ten kraj.

Nasze torebki są wyjątkowe, bo są ręcznie tworzone przez meksykańskich rękodzielników w południowej części Meksyku – miejscu bogatym w rzemieślniczą tradycję przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Od bardzo dawna Rzemieślnicy haftują akcesoria i ubrania zarówno po to, by zapewnić sobie utrzymanie, jak i po to, by wyrazić swoją kreatywność, swoją sztukę i opowiedzieć o swoim sposobie patrzenia na życie. Współpracujemy z rdzennymi rękodzielnikami, aby zachować ich kulturę, która niestety znika w zalewie masowej produkcji.

Wierzę, że nasza marka nie tylko uświadomi ludziom piękno meksykańskiego rękodzieła, ale także wesprze utalentowanych rzemieślników. Pragniemy dodać charakteru i radości każdej stylizacji, a jednocześnie być symbolem siły, dumy i pewności siebie współczesnej kobiety.

Przez torebki chcemy opowiadać historie – historie Meksyku, historie tradycji, historie kobiet, które z uśmiechem podbijają świat. Dołącz do naszej podróży po kolorach, radości i niepowtarzalności.

Shopping Cart